Sizi olduğunuz yerden alıp götürecek sürükleyici bir hikayeye hazırsanız hemen ebup ya da pdf olarak indirin ve anında okumaya başlayın. Claire Wallis Köprü kitabını sizin için Ebup ve PDF versiyonları ile hazırladık..

Claire Wallis Köprü kitabı

Kitap Adı: Köprü
Özgün Adı: Push 
Yazar: Claire Wallis 
Seri: Push(#1) 
Tür: Yeni Yetişkin, Romantik, Karanlık
Çevirmen: İnci Nazlı
Yayıncı: Yabancı
Sayfa: 408
 

Köprüde dikiliyorum. Aniden, acımasız bir netlikle farkına varıyorum. Bir tek ben olmadığımı anlıyorum. Bunu daha önce de meydana getirdiğinı biliyorum. öteki kadınlarla. Başka şehirlerde. Başka köprülerde. Ama önemi yok. Onlar ben değildi.

Emma Searfoss yaşamı süresince, kendisini taciz eden üvey babasından kaçmıştı. Evden ayrılmasının sebebi oydu. Ailesinden geriye kalanlarla bağını koparmasının sebebi oydu. Hepsinden önemlisi denetim edemediği öfkesinin sebebi oydu. Yeni dairesinde mutfağını tamir etmek için desteğe komşusu vardığında, adamın esrarengiz büyüsü Emma’nın içindeki alevi sakinleştirmişti. David sakin ve kontrollüydü, ve Emma onun yanındayken yaşamında ilk kez hissettiği bir güven duygusuna kapılmaya başlamıştı. Oysa ki David’in kendi ürpertici sırları vardı ve Emma tehlikeli bir çizgide yürüyordu; fakat David’in çekimine karşı dercetmek hemen hemen imkânsızdı…

 

TELİF HAKKI: Herhangi bir telif hakkı durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 24 saat içerisinde kalıcı olarak sitemizden silinir.

Değerli takipçimiz sizde sitemize üye olarak. İçerik paylaşabilir. Dökümanlarınızı Yayınlayabilirsiniz. Sınavınızda kitapindir.online ailesi olarak başarılar dileriz.

[vurgu color=”#e5624e”]EMEĞİMİZE SAYGI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDAN PAYLAŞINIZ.[/vurgu]

[vurgu color=”#55b4fc”]YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ. HER GÖRÜŞÜNÜZ  ÇOK DEĞERLİDİR.[/vurgu]