"Enter"a basıp içeriğe geçin

OĞUZHAN UĞUR – 67 EKİTAP EPUB VE PDF İNDİR

Oğuzhan Uğur son zamanlarda internet alemine bomba gibi girmiştir ve çok hızlı bir şekilde akıl almaz bir kitle elde etmiştir. Kendisi o yoğun çalışma içerisinde harika bir kitap yazma başarısı göstermiştir ve yazdığı bu 67 adlı roman bir çok kitabevinde en çok satılanlar kategorisinde yerini almaya başarmıştır.

Yazar: Oğuzhan Uğur
 
Türü: EDEBİYAT / Roman
Birinci baskı: Temmuz 2018
Sayfa Sayısı: 128
Ebat: 13,5 x 21 cm
ISBN: 978-605-2214-29-9
Barkod: 9786052214299

oğuzhan uğur 67 ekitap indir

Oğuzhan Uğur’un kitabının adı neden 67 ?

Bu sorunun cevabının kitabın içerisinde yer aldığını belirtmiştir. Cevaba kitabu okuyarak ulaşabilirsiniz 🙂

Sitemizde Oğuzhan Uğur’un 67 adlı kitabının EBUP ve PDF indirme linkleri bulunmaktadır. Hemen indirip okumaya başlayabilirsiniz. Ama ondan önce kitap tanıtımına bir göz atalım.

Oğuzhan Uğur 67 Kitap tanıtımdan:

Gördüğü ile gerçekte olması mümkün olmayan bir uyuşmazlık vardı
aynanın köşesinden yansıyan görüntüsü ile arasında.

Düzgüsel bir yaşamı olan, normal bir yaşamı bulunduğunu düşünen adamdı. Ailesiyle birlikte gidecekleri dinlence için çıktığı yol, O’nu hayatının yolculuğuna sürükledi. Karabasan ve gerçeğin, gerçek ve pişmanlığın iç içe geçmiş olduğu bir yolculuğa….

Geçirdiği trafik kazasının arkasından kendini hiç bilmediği bir yerde bulan; adını, mesleğini, ailesini ve en önemlisi kendini bilmeyen bir insanın hikayesi.

Kimsin sen? Kimsin oğlum sen? Lan ben kimim?! Bu ne LAN! KİMSİN SEN?!

İnsan azat edebilir mi kendini kendi azabından? Üstelik her adımda kendini keşfettiği bu yolculuğun sonu kaçmak istediği gerçeklere çıkıyorsa…

67, hakikatin göz ardı edilen kıyılarında, varoluş sancılarının tam ortasında, sahici, sarsıcı ve sürükleyici bir öykü. Oğuzhan Uğur’dan iddialı bir ilk roman…

 

TELİF HAKKI: Herhangi bir telif hakkı durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 24 saat içerisinde kalıcı olarak sitemizden silinir.

Değerli takipçimiz sizde sitemize üye olarak. İçerik paylaşabilir. Dökümanlarınızı Yayınlayabilirsiniz. Sınavınızda kitapindir.online ailesi olarak başarılar dileriz.

[vurgu color=”#e5624e”]EMEĞİMİZE SAYGI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZDAN PAYLAŞINIZ.[/vurgu]

[vurgu color=”#55b4fc”]YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ. HER GÖRÜŞÜNÜZ  ÇOK DEĞERLİDİR.[/vurgu]

 

We Google